Pernenat 2 Dhjetor, 2019 254

Kapsillku te bebat

Prsh nena. Shpresoj te jeni mire te gjitha. Une e kam djalin 7 muajsh dhe del jashte sh trashe,shpesh kokrra kokrra dhe shtrengohet shume.I kam dhene pure kumbulle,dardhe,molle,madje edhe spinaq qe ta ndihmoj sadopak por prap e njejta gje. Cfare me sugjeroni? Flm


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Te paren qe sugjerojme eshte pikerisht dieta ushqimore konsumimi i frutave dhe perimeve qe jane te pasura me kripera dhe sa me shume lengje e uje nese edhe pas tyre nuk kemi rezultat ju rekomandoj ti perdorni peginpol( puder qe hollohet ne uje, kos, lengje…) e te konsumohet nga bebi, nuk ka efekte anesore eshte teresisht bimore.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Te paren qe sugjerojme eshte pikerisht dieta ushqimore konsumimi i frutave dhe perimeve qe jane te pasura me fibra dhe sa me shume lengje e uje nese edhe pas tyre nuk kemi rezultat ju rekomandoj ti perdorni peginpol( puder qe hollohet ne uje, kos, lengje…) e te konsumohet nga bebi, nuk ka efekte anesore eshte teresisht bimore.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X