Pernenat 22 Gusht, 2020 1151

Kam vajzën 2-vjeçe

Përshëndetje! Kam vajzën 2-vjeçe. Ka lindur 2400 gram, tani është 10100 gram. Është normale? Apo është nën peshë? Ju faleminderit!

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Femija juaj eshte nenpeshe, ju keshilloj ti nisni nje suplemente me vitamina, nese nuk shihni ndryshim duhet ti beni nje analize gjaku komplet dhe biokimiket

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X