loading
Pernenat September 10, 2019 138

Kam parë ëndërr sikur linda fëmijë. Çfarë tregon kjo?

pershendetje, e di mbase ky mesazh ndoshta ti se poston pasi mund te duket jo i arsyeshem.
por do doja shume ta postoje
nese dikush din nga endrat cfare do te thote te lindesh femije ne enderr .

une sikur linda dy vajza dhe emrat ja vendosa po ato emra qe kemi deshir une dhe burri ne realitet.
por shesh here shoh endrra sikur lind bebe..
nuk e di nese sjell mire a keq kjo gje pasi shoes here endrat me dalin dhe sedi, gjak ne enderr nuk pashe ..

dhe ka pak kohe qe kam pare nje ender , sikur po bisedoja me nje grua dhe ajo me njihte dhe me tha qe pas 8 muajsh e 8 dite do ndodhe dicka..

theksoj qe esht e njejta kur oara se t njihja bashkeshortin tim me dilte ne enderr dhe me thonte qe ky djale esht fati yt.
dhe ashtu shkoj gjithcka si ne enderr

do dija er nder nese e postonit dhe komentonin pa shaka .
Dhe dicka per ato qe ndoshta e marin me shaka, mua gjithmone para se te semuret dikush, te mar lajme te keqia me shfaqet ne dore shenje dhe pasi mar lajmin me iken shenja .
ndaj jam e fiksuar tek endrat he shume gjera
me falni qe u zgjata
anonim ju lutem .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X