Pernenat 25 Shtator, 2019 365

Kam operuar djalin nga zorra e trashë por…

Kam femin te operuar ne zore e trash, dmth i lindur ishte me problem ngushtice ne zore dhe tani eshte me qese dmth nevojen e madhe e ben ne qese dua te di nese dikujt i ka ndodhur kjo dhe sa kohe ķa qen me qese sepse per djalin tim me kan then mbasi ti mbush 1 vjec duhet te operohet perseri


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X