Pernenat 30 Shtator, 2019 254

Kam nevoje per rroba per dimer me nje cmim te arsyeshem

Pershendetje ,ju lutem nese mund ta postoni anonim. Kam vajzen 5 muajshe nese me ndihmon dikush me rroba te mirembajtura per dimer kundrejt nje shume te caktuar do me ndihmonit shume sepse kam shume nevoj . Te shkruaj dhe ju kontaktoj , faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X