Pernenat 6 Maj, 2020 262

Kam nevoje per pune

Pershendetje
Mbase jam jashte temes por kam nevoje per ndihmen tuaj. Jam nje nene e re nga Dr dhe me duhet me patjeter nje pune. Doja nga ju te me sugjeronit ndonje faqe pune qe te mund ta gjeja ne internet duke qene se zyrat e punes tani jane te mbyllura. Faleminderit nese me ndihmoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X