Pernenat 25 Gusht, 2019 341

Kam nevoje per nje pune ne Durres

Prsh. E di qe jam jashte teme por kam nevoje urgjente per nje pune ne durres. Jam 24 vjeçe dhe mundesine per te punuar e kam nga ora 7:00 deri ne 17:00 ju lutem nese mund te me ndihmoje dikush te komentoje dhe ti shkruaj ne inbox.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X