Pernenat 7 Nëntor, 2019 212

Kam lindur në Itali dhe dua të bëj letrat, keni ndonjë informacion?

Pershendetje nena uroj te jeni mir ju edhe bebushat tuaj😊. Jam pak jasht teme por meqe ne faqen ka shum nena qe jetojne jasht dhe mund te ket ndonjera informacionin qe me duhet do ju falenderoja shum per pergjigjet😊.Ateher un kam dy muaj qe kam lindur ne itali ne nje fshat te bolonjes dhe un dhe biri kemi mar permeson per 6 muaj dmth deri ne mars jemi ne rregull,dhe nderkoh kemi kapur nje avokat i cili po procedon qe me an te menyrave te veta te mund te bejm ndonje leter mbas 6 muajve po me than qe vetem un dhe djali nese i mari burri jo vetm nese un do kem nj kontrat pune neser pasneser mund tja bej dhe ati,A esht ndonjera qe ka qen ne kte situat ose ka degjuar sps jam stresuar shum duke menduar sa koh do te vij pergjigja se them mos vonon deri ne mars prsh kur kam afatin e qendrimit dhe me kan then qe sesht 100% e sigurt.Do me ndihmonit shum nese keni ndonje informacion ju pershendes💋


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X