Pernenat 19 Gusht, 2019 1490

Kam lindur beben në azil, por shtepia eshte mbushur me minj

Jasht teme ju lutem kush ka informacion me tregoni. Jam registruar ne azil dhe kam nje muaj qe kam lindur beben time. Ketu ne Belgjike te shoqja ime qe kam ardhur esht mbush shtepia me minj dhe rri zgjuar gjith naten se mos me afrohen te bebi. Neser kam intervisten e par ne azil dhe dua tu kerkoj ndihme x nje hyrje ose vec nje dhome. Kush ka informacion ju lutem per azilet dhe intervisten ? Flm shum te jeni mire.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X