Pernenat 14 Nëntor, 2019 309

Kam dhimbje koke të padurueshme në shtatzeni. Cfare te bej?

Pershendetje Nena, Kam pytje qe dua te ndaj me juve, jam ne javen e 15 edhe kam dhimbje koke Sa qe smund ta duroj me.
A ju ka ndodhur edhe juve edhe a osht normale kjo ne shtatzani!
Pres pergjigje nga ju , Ju deshiroj tona tmirat ne jete


  1. avatar Anonim-7236

    Dhimbja e kokes eshte nornale e dashur. Nese e ke tensionin ne rregull mos u shqeteso. Mos ja qokolada perveq asaj te zezes ne sasi te vogla dhe produkte me kafeine fare

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X