Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Kaltrina

Pershendetje e dashur
Bebi im eshte 5 muaj e gjysme ka 8.200 kg kam filluar ne muajin e 5 ti jap me ngren hipp karrote dardh moll banane a eshte mir qfar duhet ti jap tjeter


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje !Pesha e bebit eshte sh e mire per moshen qe ka, bebi dyfishon peshen e lindjes ne muajin e 6, ushqimi qe i jeni nisur eshte sh mire pas 2 javesh ( 6 muajsh) mund ti nisni supen me perime( si fillim pataten e embel dhe karrote( duke i shtuar nje perim te ri cdo 4-5 dite)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X