Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Ju lutem nene a mund te me ndihmoni nese mundeni??

Per pak dit vajza me ka ditelindjen dhe dua nje faqe online ne tiran a ku te jete ti porosit nje kominoshe pellushi me kapuc lepurushi ose majmuni te jet me veshe ,bisht.. i kam premtuar dhe zdua ta zhgenjej sepse ajo e do shum nje te tille. Ju lutem anonim. Do me ndihmonit shum nena shum .😕


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X