Pernenat Gusht 12, 2019 928

Jetoj ne Angli, a mund t’i marr prinderit e mi ketu?

Pershendetje nena…kam nevoje per nje informacion per nenat qe jetojne ne angli nese ndonjera di dicka per rastin tim…une do te shkoj me familjen ne angli per te jetuar, burri eshte me pashaporte greke une nuk kam akoma dhe ai do me beje bashkim familjar por une dua te marr prinderit e mi.ju lutem kush ka ndonje informacion te sakte te komentoje a kam mundesi per ti marre andej dhe per sa kohe behet fjale. Faleminderit paraprakishtPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X