loading
Pernenat September 10, 2019 160

Jetoj jashtë, a mund ta marrë një familjar shpërblimin e lindjes për mua?

Pershendetje
Doja te dija per cekun qe meret si shperblim pas lindjes a mund te thyhet nga nje person i familjes nese i jap prokuren apo duhet te jem vet personalisht ,pasi jetoj jasht dhe nk mund te shkoj ne shqiperi .?
Faleminderit !


  1. avatar Anonim-6986

    Po mund ta maresh. Un e kam mor per vete. Po duhet ti bejsh prokure personit qe do ti mari leket

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X