Pernenat 19 Korrik, 2020 422

Jeta e veshtir me burrin

Ckemi nena ju lutem me jepni ndonje keshille jam shum e merzitur jam e martuar prej 5vitesh kam dy vajza.problemi im esht me burrin kam filluar t’a urrej nuk e di esht shum i veshtire gjat gjith kohes me thot cfaredo femre qe sheh si esht sa e Mir so e ka gjoksin dua t’a kap .e Kam pas dashur aq shum nuk e di ta shpjegoj .un kam vetem nje mama qe eshte e semur me tumor be gjoks dhe nuk mund t’i shprehem dot se ajo sme degjon dot .aq shum kam filluar t’a marr inat burrin sa her i then mos mi permen kto llafe ai po ate avaz vazhdon nese i them dua re ndahem ai me thot te vras ty dhe veten .pin dhe alkol.jam shum keq.skam as moter as vellai jam rritur jetime jetoj jashte Shqipris tani pa dokumente fatkeqsisht.jam dhe shtatzan rrezik deshtimi .kam frik te dal me te se sheh vajza te tjera .un jam mundu t’ja plotsoj gjithmon kerkesat dhe kur kam qen pa qejf jam shum keq shpirterisht


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X