Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Java e 7 e shtatzanise

Pershendetje! Kam hyre ne javen e 7 te shtatzanise dhe qe dje ne mengjes vetem e nxjerr ushqimin qe ha. Cfare me keshilloni te Marr sepse vazhdoj te kem te vjella edhe sot. Ju falenderoj!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X