Pernenat 14 Nëntor, 2019 299

Java e 6- te

Pershendetje nena
Jam ne javen e 6 te shtatzanise, mirpo kam sekrecione te bardha jashtzakonisht shume
Qka mundet me qene problemi Dhe a mundem te perdori olloshka ditore sepse me kane thene qe jane te demshme?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X