Pernenat 21 Dhjetor, 2020 2554

Java e 16 e shtatzanise

Kam bere kete analizen dhe jam ne javen e 16 te shtatzanis . A jane norma problematike keto te dhena


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X