Pernenat 22 Qershor, 2020 488

Java 33

Prsh nanushe, jam afër 33 javë, si po ndiheni këto ja t kah fundi unë pak ca më e rënduar fundi u barkut, urinashpesht, dhe dhimbje vagin sipër vagines dmth jo brenda a keni pas këto dhimbje dhe ahan normale, poashtu sapo jupeshojn bebet 31 e sipër, unë isha vizit 31+2 afër 1.800 ishte bebi, yjrat shtz kam. Pas prob placenten tani isha mirë nuk ishte pjekur ende. Flm të jeni mire gjitha me bebusht.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X