Pernenat 14 Nëntor, 2019 271

Jastëk për formësimin e kokës tek bebat

Prsh grupi, desha te ju pyes a preferohet te perdoret ky jastëku tek bebet a ka efekt pozitiv per formesimin e kokes te behet rrumbullak (kush e ka perdor per bebet le te tregon) sepse e kam djalin dy muaj dhe spo di a te ja perdori me gjate kete jastëk, edhe pse mundohem te kthej her nje krah her nje krah edhe ne shpind po me duket sikur pak prapa ka fillu pak me ju shtyp koka, edhe ky jasteku ja kom perdor po smu duket edhe aq i pershatshem me duket qe mrapa kokes (nalt) po ja shtyp e kjo e hapura ne mes pi bjen spo me duket qe ja formeson mire koken. Tregoni eksperiencat tuaja a ja vlen me perdor ne vazhdimesi pasi e kam djale dhe kam deshire ti behet koka e rrumbullaket.🥰🌹


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X