Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Jashteqitja

Pershendetje, bebi im 6 muajsh ka dy dite qe ne jashteqitje shoh si copeza te zeza a mund te jete arsyjea ushqimi pasi kam filluar ta ushqej dhe ne ato dy dite ka ngren banane
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X