Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Jashteqitja tek bebet

Pershendetje nena! Kam vajzen nje muajshe e gjysem dhe del jashte nje her ne dy dit. A eshte normale ? Cfar mund ti bej per ta ndihmuar? E ushqej me gji dhe me formule. Dhe a eshte normale ti jap kamomil dhe nje her ne sa ti jap?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X