Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Jashteqitja e bebit

Pershendetje
Kam djalin 7 muaj e gjysem dhe me del jasteqitje te trash nje her ne 4 dit dhe normale qe qan shum kur del ka keshtu qe kur mbushi 3 muaj e gjysem a eshte normale?
Pyeta pediatren me tha nese del vet nuk ka gje qe del keshtu.por une jam e shqetesuar mos kete ndonje problem me aparatin teres

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X