Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Jashteqitja

Pershendetje, vajza ime eshte 6 javeshe dhe eshte hera e 3te qe ben jashteqitjen cdo 7 dite, cfar duhet te bej?!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Eshte me formule apo me gji?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X