Pernenat 27 Shtator, 2019 858

Jam shtatzene por nuk ndihem gati, a ju ka ndodhur edhe juve?

Pershendetje. Jam nje vajze 25 vjece,dhe kam mesuar se jam shtatezan dhe nuk e di akoma ndjesin qe kam pervec se qaj dhe me duket sikur nuk jam gati per kete hap, a i ka ndodhur dikujt me para kur ka mesuar se eshte shtatezan ?


  1. avatar Anonim-432

    Eshte normale zemer! Shijoje shtatzanine 😊

  2. Anxhela Hidri

    Keshtu me ka ndodhur dhe mua😢

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X