Pernenat 10 Shtator, 2019 512

Jam nene e divorcuar dhe me kane vrare nje familjar, si te marr azil ne France?

Pershendetje nena:
Jam nje nene e dy femijeve te vegjel, njerin e kam me probleme shendetesore, ketu ne Shqiperi nuk njihet pothuajse, me kane vrare dhe nje pjesetar te familjes, jam e divorcuar. Dua te kerkoj azil ne France me arsyen e shendetit te femijes dhe te vrasjes. Kush ka informacion si funksionon,dhe me keto arsye a perfitoj dot mbeshtetjen e shtetit? Dhe kush zone ne France eshte me e lehte?Faleminderit kush do me japi nje informacion te sakte. Te jeni mire ju dhe femijet tuaj!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X