Pernenat 8 Nëntor, 2019 177

Jam me leje lindje por duan te me heqin nga puna. Çfare te bej?

Pershendetje nena. E di jam jashte teme por dua mendimin tuaj ju lutem. Kam 12 vite qe punoj ne nje klinike private dhe per momentin jam me leje lindje. Do filloja pune ne dhjetor por rastesisht me thane qe shefi ka thene do behet shkurtim personeli dhe eshte emri im. Eshte e drejte kjo pjese kshu? Mos duhet te drejtohem te ndonje jurist per te drejtat qe me takojne? Ju faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X