Pernenat 21 Dhjetor, 2020 20

Jam e shqetësuar për djalin tim 2 muajsh!

Përshëndetje! Jam nënë e re me një djalë të vogël 2 muajsh! Gjithçka duket mirë, ka shtuar në peshë rreth 2 kg e 600. Gjëja që më shqetëson është se tek pjesa e testikujve njëra duket më e madhe dhe ajo “qeska” duket më e madhe se tek fëmijët e tjerë si dhe duket si e mbushur me ujë! Ju lutem, jam e shqetësuar për këtë gjë! A është diçka që duhem të shqetësohem? Theksoj se këtë gjë e kam vu re që kur kam dalë nga spitali. Por në fillim kam menduar se po të ishte ndonjë problem do më kishin thënë pasi i kam pyetur e më kanë thënë se çdo gjë është OK! Pres një përgjigje nga ju me padurim! Ju faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X