Pernenat 13 Nëntor, 2019 287

Irini_bibba

Pershendetje nena, jam shm e shqetsuar sepse djali un 16 muajsh nuk ha ushqim pa par televizor kukulla, kur shikon ato e mbaron ushqimin krejt per 5 min, po spati kukulla nuk ha e ha me zor, nuk di si ta mesoj qe te haj pa tv, po cucon si mund tja heq, sepse kamshume frik edhe pse ai eshte i mbare ne pergjithsi, nuk e mbanshum cucon, perpiqem ta mesoj si dua un me rregulla por me vjen keq sepse them do rritet dhe do kuptoje, nuk do i vije me frmijroja dhe sdua ta pengoj, por prap ndihem e shqetsuar , dhe e kam dhe nga shtatzania sepse jam perseri shtatzan❤️. Flm per keshillat😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X