Pernenat 23 Shkurt, 2022 0

Interesim

Pershendetje M’falni se jam jasht teme por kam bler nje ekspres ,nk po di si t’a perdor .Me del kafja pa shkum ,del e hidhur dhe pa shkum ,e holl .Ju lutem kush ka si ky ekspresi tme thot si perdoret 🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X