Pernenat 13 Maj, 2020 383

Informacione

Pershendetje une jam ne javen e 15 te shtatzanise deri tani ka shkuar cdo gje mire por ne ekografin vertetuam qe un kam arteria ombelicale singola dhe parametrat e femijes ishin normale me javet qe jam ka ndonje rast si I imi jan shume ne merak sepse eshte dhe shtatezania ime e pare Ju faleminderit shume


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X