Pernenat 7 Korrik, 2021 0

Informacion per shtepi pushimi me qira

Pershendetje nena.
Po shkruaj ketu meqe ka shume ndjekes.
Do te kisha deshire te beja 5 dite pushime ne Palase 20-25 korrik me familjen (3 persona) dhe mesa po kerkoj ne internet spo gjej aparamente te lira. Ndoshta ndonje nga nenat jep apartament ne qira ne ate zone ose njeh dike. Nese mundet te lere emrin ne koment se e kontaktoj une.
Faleminderit shume!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X