Pernenat 24 Mars, 2021 0

Informacion per konsullaten greke ne selanik

Pershendetje!
Ju lutem a mund te me ndihmoni me nje informacion. Ku dhe si mund te bej anullimin e takimit qe kam len me konsullaten greke ne selanik?
Per arsye shendetsore nuk mund te shkoj.
I pyeta e me than te bej anullimin e me pas te mbyll nje takim te ri. Po nuk e di se ku ta bej anullimin,sepse pa e anulluar takimin e par nuk mund te mbyll nje te dyt.
Dhe dicka,sa koh para skafences mund te bej pasaporten?
Faleminderit! Qofshi mir!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X