Pernenat 7 Prill, 2021 0

Informacion

Pershendetje e dashur a mund ta postosh pak 😊.
Ateher une jetoj ne Itali , kam dy femije nje 4 vjec ,nje 2 vjec dhe jam shtatezan ne javen 30 dhe dokumentat i kemi pergjithmon por ne qytetin ku jetojm nuk ka pune dhe per ne po behet e veshtir , po mendojm qe te ikim ne Gjermani por nuk e di a kemi ndonj te drejt nese shkojm atje tani ,a na ndihmon shteti pershembull si ndihmon Italia per nenat qe vijn shtatezan ,nese me ndihmojn me ndonj informacion nenat qe jetojne atje ,faleminderit 😊

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X