Pernenat 25 Shkurt, 2021 66

Informacion

Përshëndetje
Nena
Dua nje informacion nga nenat qe jetojnë jashtë kryesisht ne Itali
Ju kane kërkuar leje kalimi per fëmijët qe nuk kan pasaporte .
Me duhet te shkoj ne Shqipëri por e kam djalin 16 muajsh pa pasaporte .
Po prokur nga babi duhet nese fëmija esh dhe ne permesen time 2 vjeçare. Djali ka permes italiane 2 vjeçare.
Ju falenderoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X