Pernenat 17 Gusht, 2020 136

Informacion

Pershendetje nena😊
Jam pak jasht teme po ndoshta me ndihmoni per ndonje info…
Kam ardhur ne gjermani para 6 muajsh dhe sipasoj te pandemis ngela ktu tani do meqe u hapen kufinjt per riatdhesim do kthehem ne shqiperi.
Kush ka udhetuar keto kohe dhe qe ka thyer rrregullat e 3 mujori te qendrimit a ka mar ndonje gjob apo ndeshkim ne aeroportet e gjermanis ?
Faleminderit kush me ndihmon per informacionin…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X