Pernenat 5 Dhjetor, 2019 407

Informacion

Pershendetje stafi dhe ju nena
Doja te dija nese leket mbas lindjes perfitohen vetem kur lind ne shtet apo kjo vlen edhe per nenat te cilat lindin ne privat? Dhe kur e si merren?
Pasi degjova nje rast ku 1 nene e cila kishte lindur ne privat nuk kishte perfituar leket mbas lindjes ngaqe kishte lindur ne privat dhe jo ne shtet.
Ju faleminderit per cdo informacion

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X