Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Infeksioni ne urine gjat shtatzanise

Pershendetje jam shtatzane ne javen e 25 dhe kam shqetsim passi me jan enjtur pak kembet dhe me dhembin smume te qendroj gjat ne kembe bera analizen e urines dhe kam dal me infeksion te lart dhe kam marr antibiotike a e Denton bebushin infeksini dhe cfar lidhje ka me kembet ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X