Pernenat 7 Tetor, 2020 66

Infeksione?

Kam djalin 3vj shpesh herë ka skuqje fyti,disa herë kan avancuar shumë shpejt sa jan ber me qelb! Her pas herë ka skuqje detyrohemi të përdorim antibiotik.ka pasur dhe skuqje të veshit të djathtë.para pak ditesh ju ben gunga të vogla ne koken,i perdorem antibiotikë prej skuqjes së fytit.dhe ilac me pika per veshin,ju hoqen gungat. Ka dy dit i esht ber nje nung prap( kur them gung beht fjalë per pjesë të vogel të forcuar ,verehet me shume kur e prek se sa me sy) nuk e di ç’të bëj?!jam e shqetësuar!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X