Pernenat 15 Nëntor, 2019 412

INFEKSIONE URINARE ME SEKRETE

Pershendetje jam shtatzane ne muajin e 8 kam shume sekrete dhe inefeksione urinare ,kam shum.dhimt ne bark dhe ne shpin,ju lutem te me jepni kshilla ,Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X