Pernenat 14 Nëntor, 2019 132

Infeksione urinare me sekrete te shumta

Pershendetje jam shtatzane ne muajin e 8 kam infeksione urinare dhe kam shum sekrete, a ju ka ndodh edhe juve keshtu,ju lutemi te me jepni keshilla


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X