Pernenat 12 Qershor, 2019 511

Infeksion

E kam nje pyetje kom pas nje her Pilc tani me eshte bere perseri. Prej cfare vjen pilc ne shtatzani dhe a eshte e rrezikshme? Ju lutem pergjigjuni!  1. avatar Anonim-16

    Cfare eshte pilc?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X