Pernenat 7 Shtator, 2020 323

Infeksion urinar

Pershendetje doktor si jeni, kam nje pyetje, pas mardhenjes qe kem pasur dhe pasi provuam per te mbetur shtatezen mpas qe burri e liroj spermen pata shume djegsim mbrenda vagines, qfar mund te jet? Shendet juve..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X