Pernenat 21 Dhjetor, 2020 159

infeksion ne vesh

Pershendetje! Kam djalin 13 muajsh.e kam derguar tek doktori per te kontrolluar veshet .veshi i djathe i ka dal me infeksion dhe per sherim mi holli nje ilaq OTIPAX. 4 pika tre her ne dit.u ben rreth dy jav dhe akoma si eshte sheruar veshi .ne brendesi te veshit i shof nje qese si qelb.(ka kruarje te veshit, terheqje te flokut,kokes nganiher i bie me grushta).ju lutem cfare me keshilloni te bej se jam shume ne merak a do i kaloi infeksioni veq me kete ilaq.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj nje konsulte me mjek otorinolaringolog patjeter.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X