Pernenat 12 Tetor, 2020 208

infeksion java 39

Persh..Jam ne javen 39+2..Sot isha ne vizit dhe kam infeksion..kam shum sekrecione..Mjekja me dha te perdor polygynax..Por me dha edhe ni lloj tjeter sumomed 500 pasi me tha qe kam temperatur 37.5..Mua nuk me duket temperatur e lart por gjithsesii ndoshta edhe esht sepse i kam pak hundet e bllokuara…Ju lutem nese dikush mund tme ndihmoj a mund te kaloj infeksioni brenda 4-5 diteve pasi me 15 tetor e kam terminin e lindjes…Nuk e di a do mund te lind natyral pasi mjekja me tha qe jam e ngusht..Me falini se u zgjata nese dikush mund tme pergjigjet..<3

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X