Pernenat 30 Nëntor, 2020 238

ilacet ne shtatzani.

pershendetje jam tre muajshe shtatzen,mjeku im me ka dhene metildopa dy her ne dit per tencionin. dhe aspirin protect.Tani kam filluar dhe vitaminat e shtatzanis.Meraku im eshte, kaq shum ilace a i bejn deme bebit.faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X