Pernenat 20 Dhjetor, 2019 237

Ilac per gjuhen e bardhe te bebit

E kam djalin tri muajsh, gjuhen e ka pak te bardh por ka dhimbje barku here pas here shum te forta dhe gjumin nuk e ben aspak te qet se shtrengohet nga dhimbjet. Çfare me sygjeroni?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X