Pernenat 8 Dhjetor, 2019 1547

Ilac per doren

Pershendetje nena te dashura! Nipit tim shikoni si i eshte bere dora, ju lutem me ndihmoni me ndonje ilac se nuk dim ca ti perdorim, cuni vetem qan. Ju falenderoj shume per pergjigjet, dhe ti keni me jete bebat!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Cila eshte arsyeja? Ju lutembnje foto te dores te paster, pa perdorur medikamente

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X