Pernenat 14 Nëntor, 2019 369

I kam bërë vaksinën djalit, por morëm edhe antibiotik. A ju ka ndodhur juve?

Kishim vaksinen e 4 mujorit e bem . Por kishte veshet dhe gryken te kuqe djali , morem dhe antibiotik . Dhe e pyes doktoreshen po ka problem qe beri vaksinen dhe qe te marr dhe antibiotik dhe me tha jo ska lidhje njera me tjeren . Ju ka ndodhur juve se po behem merak . Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X