Pernenat 28 Shtator, 2021 0

I ka goja arome te keqe

Bebi 10 muaj i vjen goja here te keqe dhe hundet i zihen shm shpesh
Nga se mund ti shkaktohet
Para nje jabe i perdora dhe amtibiotik pasi ka infeksion ne urine
Si mumd ta kuroj pa antibiotik


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!ju rekomandoj nje kulture te sekrecioneve nazale dhe kulture fyti per cocce dhe candida

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X